Sevgili distribütörler! Yeni oluşturduğumuz “Telegram Botu”
üzerinden rahatça sipariş oluşturup
ödeme yapabileceğinizi sizlere
bildirmekten mutluluk dileriz.
Telegram Botu
Türkiye genelinde
teslimat
Ürün listesini inceleyin
Elde ettiğiniz sonucu farkedin

Bitkilerin gücünü keşfedin

Şimdi al
50 yıl boyunca sağlığınızın korunması
Tüm Türkiyeye teslimat
Sadece doğal bileşenler
Güvenilir ödeme seçenekleri
6 farklı laboratuvar testi

Haberler

 • 2 Mayıs tarihinde NSP Antalya ofisimizde eğitim gerçekleştirilecektir!
  2 Mayıs saat 11.00’de NSP Antalya ofisinde “Tiroid bezi ve sinir sistemiyle bağlantısı” konulu eğitim verilecektir.Herkes davetlidir.
 • Bayramda mağaza çalışma günleri
  Değerli distribütörlerimiz, mağazamızın 10 Nisan-12 Nisan tarihlerinde bayram tatili dolayısıyla çalışmayacağını sizlere bildirmek isteriz. Siparişlerinizi her zamanki gibi websitemiz üzerinden oluşturabilirsiniz.5 Nisan’dan sonra oluşturulan ve ödenen siparişler bayram tatilinden sonra teslim edilecektir.Web sitemizden sipariş oluştururken lütfen bu bilgileri dikkate alınız.
 • Bayram Tatilinde Kargo Hizmeti!
  Değerli distribütörlerimiz, 6 Nisan’dan 14 Nisan’a kadar tatil günlerinde kargo hizmetinin çalışmayacağını bildirmek isteriz. 5 Nisan’dan sonra sipariş edilip ödenen siparişler bayramdan sonra teslim edilecektir. Web sitemizden sipariş oluştururken lütfen bu bilgileri dikkate alınız.
 • Beslenme uzmanına sorular
  Sayın distribütörler!Size kolaylık sağlamak için, NSP beslenme uzmanının şirketin ürünlerinin kullanımıyla ilgili sorularınızı yanıtlayacağı bir Telegram kanalı başlattık.Telegram kanalına bağlantı https://t.me/NSP_nutritionist Ayrıca, yalnızca bu TG kanalının konusuyla ilgili sorularınızı sorabileceğiniz bir sohbet botu.Sohbet botuna bağlantı https://t.me/NSP_nutritionist_bot Diğer sorularınız için natr.com.tr

Tüm haberler